Umut Nacak

Uzaktan eğitim, yazılım, oyun dünyası, bilim, sanat, fütürizm benden sorulur. Şaka şaka ama hepsiyle yakinen ilgiliyim.

Blog

Çeşitli konularda ve kimsenin okumayacağını bildiğim halde yazdığım denemelerime aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Blog'a Geçiş »

Village Makeover

isometric map

Şu anda üzerinde çalıştığım, Amerika menşeili oyun projesi. Javascript/Canvas ve Python kullanmaktayız. Çok güncel olmasa da web sitesi: Village The Game

Demoyu oyna »

Career Builder RPG

isometric map

E-Learning sadece LMS'ten mi verilebilir? Peki içerikler sadece bir katalogta yer alır da şirketler buradan isme ya da görsele göre seçim mi yapar? Kişiler arası etkileşime gerek yok, aldıkları '100 puan' onlara yeter mi? Bunlara evet mi diyorsunuz? Peki ya yetenek yönetimi, kişiye özel hedefler, içeriğin ilgi çekici kısmı/eğlenceli yanı, sosyal/informal öğrenme ve içsel motivasyonlar? Bunlar olmasa da olur mu? Bunlara hayır diyemiyorsanız aşağıdaki bağlantıdan e-learning nasıl yapılır görebilirsiniz.

Nedir Bu? »

Sanat Projeleri

Sanat ve teknolojinin birleştiği projeler çok yakında burada.
raspberry pi plus python plus art

Ödüllerim

Database fetch error [A3 34 22 FE F1 21 22 3C] error undefined ******** on line [22 3B CC] *** for more information access database referring this code [FF 11 97 8B 20 00 92 DF F2 12 7A 87 35 BB] uncompleted data resuming fetch ----- ********************************** not completed resuming error. Yok yok hata yok ödülüm yok da dolu gözüksün diye doldurdum.

İletişim

Bana aklınızdakileri iletebilirsiniz. Çalışıyor mu acaba deyip formu 'asdf'lerle doldurup da gönderebilirsiniz. Dürüst olun, küfür yazmak istiyorsanız onu da yazıp iletebilirsiniz. Gerçek anlamda aklınızdakileri merak ediyorum.

Bana Ulaşın »